Odbor groblja “Vidovo polje”, od danas u župnom uredu nakon svih svetih misa, skuplja članarinu za održavanje groblja. Molim vas da izmirite svoje obveze prema groblju jer su naša groblja i njihova urednost naš obraz. Tu pokazujemo koliko nam je stalo do naših svetih mjesta ali i do naših najmilijih koji u tim mjestima počivaju.

Od danas počinjemo sa župnim vjeronaukom. Molim vas da ovo razglasite svoj djeci i da redovito šaljete svoju djecu na vjeronauk, pogotovo prvopričesnike i krizmanike.

Ako još nekome treba kalendar, sličica i kuverta javite se u sakristiju.

Svete mise kroz ovaj tjedan bit će (pon., uto., sri., čet.) u 8 sati. U petak neće biti svete Mise. U subotu sveta Misa bit će u 18 sati, a u nedjelju redoviti raspored u 8, 9:30 i 11 sati.

Od danas možete upisati svoje Misne nakane za drugi mjesec. Stoga, po jednome danu, tj. po jednoj svetoj Misi mogu uzeti najviše dvije misne nakane. Također, sveta Misa nedjeljom u 11 sati je Misa za narod i na toj svetoj Misi ne može biti ničija nakana pa vas molim da to poštujete.

• Umrli su Tomislav Perić i Marija Marić.

SVETE MISE OD 16. 1. DO 22. 1.

16. 1. (PONEDJELJAK)
Sv. Misa u 8 sati

10. 1. (UTORAK)
Sv. Misa u 8 sati

11. 1. (SRIJEDA)
Sv. Misa u 8 sati

12. 1. (ČETVRTAK)
Sv. Misa u 8 sati

13. 1. (PETAK)
NEĆE BITI REDOVITE SVETE MISE!!!

14. 1. (SUBOTA)
Sv. Misa u 18 sati

15. 1. (NEDJELJA)
Sv. Misa u 8 sati
Sv. Misa u 9:30 sati
Sv. Misa u 11 sati