• Sv. Mise kroz tjedan u 7,00 s. ujutro, osim petka u 16,30 s. na Križevac.

• Sv. Mise u sljedeću nedjelju su samo 2: u 8,00 i u 9,30 s., a danas su 3 sv. Mise redovito.
  • Pokorničko hodočašće u Hrasno: I ove godine organiziramo u Korizmi pokorničko hodočašće župa Trebinjsko-Mrkanske biskupije u Svetište Kraljice Mira u Hrasno, svake nedjelje hodočaste po tri župe, a svećenici susjedni ispovijedaju. Danas popodne ispovijedam i ja u Hrasnu. U sljedeću nedjelju 19. III. hodočaste župe Rotimlja, Stjepan Krst, Stolac i Gradina kod Čitluka i zato ovdje u crkvi samo 2 sv. Mise, a 3. sv. Misa u Hrasnu u 16,30 s. Povratna karta autobusom košta 5 KM., prijave i uplate primam danas i do subote u Župnom uredu, a ne u autobusu, a potičem da pođete i malim autima. Autobusi župa Stoca i Rotimlje polaze u nedjelju iz Stoca od crkve u 14,00 s. Program u Hrasnu: u 15 s. Križni put, zatim sv. ispovijed, ispovijeda više svećenika, u 16,30 sv. Misa. Poslije sv. Mise povratak kućama, iako nismo tamo dugo, možete ponijeti koju sitnicu za jelo i piće. Prospekt hodočašća imate na oglasnoj ploči. Potičem vas da se javite za ovo hodočašće autobusom, a i da pođete osobnim autima, Svetište ove godine slavi 40.-tu obljetnicu proglašenja „Svetišta Kraljice mira“.
  • Cnak: u dnu crkve imate novi br. CnaKa po 3 KM, ima i o našoj župi.
  • U petak je Križni put i sv. Misa na Križevcu, počinjemo ispod Križevca u 16,30 s.

• Tečaj za kršćanski brak u B.C.-Stolac za čitav Dekanat,24.25.26.III.Zaručnici, javljajte se!
  • Župni vjeronauk nedjeljama: danas i u sljedeću nedjelju poslije sv. Misa u 8,00 i u 9,30 s.
  • Prvopričesnici: Vjeronauk, ispiti i probe subotama u 9,00 s. u župnoj dvorani.
  • Roditeljski sastanak za Prvopričesnike u sljedeću nedjelju poslije sv. Mise u 9,30 sati.
  • Folklor: proba danas poslije 3. sv. Mise i u petak u 20,00 sati.
  • Nedjelja solidarnosti: sljedeća nedjelja, 3. N. Korizme proglašena je od naših biskupa nedjeljom solidarnosti, pa će sva lemuzina u nedjelju ići za najpotrebnije župe u BiH.
  • Biblijska korizmena večer u Stocu 2017.: Organiziramo „Biblijsku večer“ na Centru našega grada kod Spomenika hrvatskim braniteljima u subotu, 18. ožujka u 18,00 sati. Dobro je bila prihvaćena i posjećena adventska Biblijska večer na Centru kod Jaslica prošlog Adventa, pa ćemo slično organizirati i korizmenu Biblijsku večer. Tekstove iz Pavlovih poslanica koji potiču na post, molitvu i djela ljubavi te himne iz Biblije čitat će 16-ero naših mladih, mladića i djevojaka iz župe koji inače čitaju pod nedjeljnim sv. Misama, a između čitanja naša 4 župna zbora: „Modra rijeka“, „Angelus“, „Vidoštaćka kraljica“ i „Folklor“ otpjevat će prikladne pjesme korizmenog sadržaja. Naši mladi iz Stoca pripremit će kod Spomenika korizmenu dekoraciju i pano, rasvjetu i ozvučenje, a vas sve molim da u sljedeću subotu u 18,00 sati dođete na ovu Biblijsku večer na Centar našega grada.
  • Ako tko ima kakvih obveza u Župnom uredu, neka dođe poslije sv. Mise.