LISTOPADSKA POBOŽNOST

U mjesecu listopadu na poseban način častimo Majku Božju, Blaženu Djevicu Mariju, moleći gospinu krunicu i litanije. Listopadska pobožnost u našoj crkvi je svakim radnim danom u 18 sati a odmah nakon toga je sveta misa.
Pozivam svu školsku djecu, a posebno krizmanike i prvopričesnike, da redovito dolaze na listopadsku pobožnost i predmole krunicu u crkvi.
Četvrtkom će, za vrijeme listopadske pobožnosti, biti klanjanje pred Presvetim.
(u danima kad neće biti listopadske pobožnosti, u župnom listu će pisati da je u crkvi samo jutarnja sveta misa u 7:30 sati. PO OVOME SE RAVNAJMO)

RASPORED ŽUPNOG VJERONAUKA

NEDJELJOM:
Drugi i treći razred – nakon svete mise u 8 sati
Peti, šesti, sedmi i osmi – nakon svete mise u 9:30 sati
SUBOTOM:
Prvopričesnici u 14 sati
Krizmanici u 15 sati.
Počet ćemo ovim rasporedom. Moguće je da ćemo mijenjati satnice radi boljeg učinka. Vjeronauk počinjemo od subote 30. 9. 2023.

SVETI MIHOVIL U PRENJU

U petak 29. rujna, susjedna župa Prenj slavi svog nebeskog zaštitnika sv. Mihovila. Sveta misa će biti u 11 sati.

MIHOLJDAN NA UDORI

U petak 29. rujna, na Udori će bit sveta misa u 11 sati.

MISA NA BJELOJEVIĆIMA

U nedjelju 1. listopada, na blagdan sv. Male Terezije, će bit sveta misa u Bjelojevićima. toga dana ćemo imati svete mise u župnoj crkvi u 8 i 9:30 sati.

SVETE MISE U ŽUPNOJ CRKVI U STOCU

U nedjelju, 1. 10. 2023. u župnoj crkvi u Stocu su mise u 8, 9:30 sati.
U nedjelju, 8. 10. 2023. u župnoj crkvi u Stocu su mise u 8 i 9:30 i 11 sati.

Katolički brak žele sklopiti: Jozo Babić od oca Franje i majke Stojanke r. Raguž i iva Ćorić od oca Vlade i majke Marine r. Dujmović. Vjenčanje je predviđeno 20. 10. 2023. u Gradnićima.

Naši pokojnici: Ovih dana je u našoj župi umrla Anica Raguž. Bit će pokopana u Kruševu 24. 9. 2023. Pokoj vječni daruj joj, Gospopdine!